Take a look at our projects

 

Odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunبالشت طبی مموری سوپر موج


این بالشت ها ضمن داشتن لطافت خاص و به دلیل ارتفاع تاج مناسب باعث کاهش مضرات استفاده از با لشت های غیر استاندارد می شود. هوشمند بودن فومهای بکار رفته در این محصول فشار کنترل شده ای روی گردن و بر اساس وزن سر ایجاد کرده و میان بزرگسالان و نوجوانانی که از بالشتهای متوسط استفاده می کنند محبوب است.


50*30*13.5
ابعاد:


بالشت طبی مموری پروانه ای


این بالشت با حفظ ظاهر سنتی اما مواد کاملا هوشمند، عوارض بالشتهای سنتی را نزدیک به  صفر می کند.مدل پروانه اصلاح شده بالشتهای طرح  سنتی است که ضمن توجه به ارگونومی بیمارانی که از فشارهای مهره های گردنی رنج   می برند ظاهری مناسب و کاربردی دو گانه دارد.هم می توان از بخش خلادار استفاده کرد و هم توان از کاربرد سنتی آن لذت برد.


52*40*15
ابعاد:


بالشت طبی مموری موج


مقوله خواب کودکان از اهمیت بسیار ویژه ایی چه از نظر جسمی وچه از نظر روحی  برخوردار است.ویژگی منحصر بفرد این بالشت طراحی آن برای کودکان به جهت جلوگیری از شکل گیری نا مناسب ستون فقرات و شکل ظاهری سر میباشد. امکان استفاده از هر دو سمت بالشت،این محصول را در میان والدینی که به سلامت کودکان خود اهمیت می دهند محبوب ساخته است.


50*30*10
ابعاد:


بالشت طبی مموری اطلسی جدید


بالشتهای مرسوم در بازار برای افراد قد بلند با عرض شانه های زیاد اصلا مطلوب نبوده و باعث آزاد و فشار بر روی شانه ها ونهایتا خواب رفتگی بازو و شانه ها و فشار زیاد بر گردن خواهد شد. این بالشت در دو سایز کاملا کاربردی جهت رفع مشکل استفاده ازبالشت های بلند برای افرادبه اصلاح چهارشانه طراحی و عرضه شده است.
60*40*16
ابعاد:


بالشت طبی مموری مدرن


.


58*40*15
ابعاد:


بالشت طبی مموری کلاسیک XL


این بالشت با حفظ ظاهر سنتی اما مواد کاملا هوشمند با ارتجاع کاملا مطابق با استانداردهای اروپایی حوزه کالای خواب، عوارض بالشتهای سنتی را نزدیک به  صفر می کند.مدل کلاسیکxl یکی از طرحهای پرکاربرد است بعلت  ابعاد مناسب بالشت برای کسانی که به اصطلاح در خواب زیاد پهلو به پهلو می شوند متناسب است.


70*42*15
ابعاد:

 

Room of warmth

MAURIS IN ERAT JUSTO URNA

 

+61 (0) 7 9180 3458


Call us for free visit and pricing