بالشت های مموری فوم بدون بو


بالشت طبی مموری سوپر موج


این بالشت ها ضمن داشتن لطافت خاص و به دلیل ارتفاع تاج مناسب باعث کاهش مضرات استفاده از با لشت های غیر استاندارد می شود. هوشمند بودن فومهای بکار رفته در این محصول فشار کنترل شده ای روی گردن و بر اساس وزن سر ایجاد کرده و میان بزرگسالان و نوجوانانی که از بالشتهای متوسط استفاده می کنند محبوب است.
ابعاد: 50*30*10 سانتی متر
 


بالشت طبی مموری موج


مقوله خواب کودکان از اهمیت بسیار ویژه ایی چه از نظر جسمی وچه از نظر روحی  برخوردار است.ویژگی منحصر بفرد این بالشت طراحی آن برای کودکان به جهت جلوگیری از شکل گیری نا مناسب ستون فقرات و شکل ظاهری سر میباشد. امکان استفاده از هر دو سمت بالشت،این محصول را در میان والدینی که به سلامت کودکان خود اهمیت می دهند محبوب ساخته است.
ابعاد: 50*30*10 سانتی متر


بالشت طبی مموری اطلسی جدید


بالشتهای مرسوم در بازار برای افراد قد بلند با عرض شانه های زیاد اصلا مطلوب نبوده و باعث آزاد و فشار بر روی شانه ها ونهایتا خواب رفتگی بازو و شانه ها و فشار زیاد بر گردن خواهد شد. این بالشت در دو سایز کاملا کاربردی جهت رفع مشکل استفاده ازبالشت های بلند برای افرادبه اصلاح چهارشانه طراحی و عرضه شده است.
ابعاد: 60*40*16 سانتی متر


بالشت طبی مموری کلاسیک L


این بالشت با حفظ ظاهر سنتی اما مواد کاملا هوشمند با ارتجاع کاملا مطابق با استانداردهای اروپایی حوزه کالای خواب، عوارض بالشتهای سنتی را نزدیک به صفر می کند.مدل کلاسیک یکی از طرحهای محبوب وپرکاربرد بازار داخلی و بین المللی است که ضمن حفظ ظاهرمناسب و توجه به ارگونومی ، کاربری دوطرفه دارد.
ابعاد: 58*42*17 سانتی متر


بالشت طبی مموری کلاسیک XL


این بالشت با حفظ ظاهر سنتی اما مواد کاملا هوشمند با ارتجاع کاملا مطابق با استانداردهای اروپایی حوزه کالای خواب، عوارض بالشتهای سنتی را نزدیک به  صفر می کند.مدل کلاسیکxl یکی از طرحهای پرکاربرد است بعلت  ابعاد مناسب بالشت برای کسانی که به اصطلاح در خواب زیاد پهلو به پهلو می شوند متناسب است.
ابعاد: 70*42*15 سانتی متر


بالشت طبی مموری مدرن


بالشتهای سنتی (پر، الیاف مصنوعی و ...) از محبوبیت زیادی بین ایرانیان برخوردار است و همین محبوبیت مضرات بالشتهای غیر استاندارد را کمرنگ می کند اما اثرات مخرب آن بر روی ستون فقرات و مخصوصا گردن بعد از مدتی دردسرساز می شود.بالشت مدرن باریش با حفظ ظاهر سنتی اما مواد کاملا هوشمند، عوارض این بالشتها را نزدیک به صفر می کند.
ابعاد: 58*40*15 سانتی متر


بالشت طبی مموری پروانه ای


این بالشت با حفظ ظاهر سنتی اما مواد کاملا هوشمند، عوارض بالشتهای سنتی را نزدیک به  صفر می کند.مدل پروانه اصلاح شده بالشتهای طرح  سنتی است که ضمن توجه به ارگونومی بیمارانی که از فشارهای مهره های گردنی رنج   می برند ظاهری مناسب و کاربردی دو گانه دارد.هم می توان از بخش خلادار استفاده کرد و هم توان از کاربرد سنتی آن لذت برد.
ابعاد: 52*40*15 سانتی متر


پشت گردنی ویسکو مموری


فشار طولانی مدت بر گردن، منجر به ایجاد عارضه های ماندگار در گردن می شود و در صورت تداوم این فشار امراضی از قبیل آرتروز و یا دیسک گردن می شود. استفاده از پشت گردنی های اقتصادی و مقرون به صرفه ویسکو مموری فوم به واسطه استفاده از ترکیب مموری و ویسکوز فشار مضاعف به گردن را تقلیل بخشیده و سفر، مطالعه و یا تماشای تلویزیون را به امری لذت بخش تبدیل می کند.


بالشت طبی مموری پشت کمری 


نشتن های طولانی مدت پشت میزکار،پشت فرمان و یا حتی روی مبلمان منزل باعث می شود قوص نا مناسبی در ستون فقرات ایجادشده و باعث خستگی مفرط،کمردردهای مضمن و در طولانی مدت دیسک کمر میگردد. پر شدن گودی کمر والزام به نشستن بر اساس الگوهای سلامت ستون فقرات به واسطه استفاده از این محصول میسر و حتمی است.
ابعاد: 11*33*33 سانتی متر


بالشت طبی فوم سرد 


نشیمن های دایره ای شکل برای کاهش فشار وارد بر اندام های تحتانی به واسطه نشستن های طولانی مدت رو صندلی یا بیماریهای اندام تحتانی(هموروئید) ویا مادران باردارطراحی و تولید شده است. این بالشتهای نشین به صورت مواد ویژه با ماندگاری بالا تولید و عرضه می شود.
ابعاد: 9*43.5*43.5 سانتی متر

021-66926638


با ما تماس بگیرید